Wyniki Rajdu Zimowego AREC 360 - Beskid Niski

Trasa długa

miejsce wynik zespół zawodnicy
1

54 PK
76h25'

Salewa Trail Team

Maciej Dubaj
Justyna Frączek
Łukasz Warmuz
Artur Kurek

2 54 PK
80h 00'
Garmin/Arena/Red Fox

Filip Fiedosow
Natalia Abramowa
Igor Klepcza
Ilia Stroganow

3 53 PK
80h 45'
ACE Adventure Team/Ebike.lv

Silver Eensaar
Šárka Svobodná
Rain Eensaar
Andris Ansabergs

4

53 PK
87h 00'

Salomon/Suunto/OpavaNet

Tomáš Petreček
Zuzana Kroutilová
Pavol Kurz
Zbynek Cypra

5

50 PK
90 h

CZAR Team Berghaus/Merida/Nutrend

Tomas Vanek
Zuzana Weissova
Petr Bloudek
Jiri Lorenz

6

46 PK
87h 50'

Tetrahedron

Hubert Puka
Magdalena Gruziel
Jerzy Lekki
Konrad Ciuraszkiewicz

7

42 PK
77h 10'

Team 360 Stopni

Maciej Pońc
Ulrike Fuhrmann
Michał Kiełbasiński
Tomasz Mikulski

8

42 PK
85h 20'

Salomon/Suunto/OpavaNet 2

Marek Navratil
Petra Novakova
Michal Peitz
Pavel Paloncy

9

30 PK
53h 32'

inov-8

Maciej Więcek
Sabina Giełzak
Rafał Bogacki
Ireneusz Waluga

- DNF Belarussian Riders

Ilia Marczuk
Viola Piatrouskaja
Ivań Tvoryshchuk
Mikhailo Menchushko

- DNF Team Nordic Fitness Sport

Heikki Hihnala
Tuomas Hallila
Jaakko Soivio
Outi Seppä

- DNF ADVENTURE CHALLENGE ESPAÑA

Iván García
Inés Reza
Roberto Montes
José Ignacio Pérez De Ayala Recasens

- DNF ADVENTURE ADDICTS BUFF

Sancosmed Vázquez
Rodríguez Orlando
Leira Romero
Ramos Sánchez

 

Trasa krótka

place result team competitors
1 23 PK
27h 35'
Nonstop Adventure

Marek Woźniczka
Stanisław Odróbka

2 23 PK
28h 12'
JSC Bateam Żbiki

Łukasz Szumiec
Arkadiusz Krzesiński

3 23 PK
28h 25'
Salomon Trail Tou

Janus Hohne
Tea Storm Hendriksen

4 23 PK
31h 19'
Hyperactive EPO

Petr Pruner
Jakub Ridel

5 21 PK
34h 15'
EPO Wieprze

Bartosz Malawski Tomasz Barszcz

6 20 PK
30h 07'
Mod-X.org

Kornel Jaskuła
Arkadiusz Jaskuła

7 20 PK
31h 15'
Team Ukraine

Olexandr Proskura Maksym Krasnopolskyj

8 20 PK
31h 40'
Klubowicze

Jakub Fajfer
Daniel Szczepanik

9 17 PK
35h 12'
Rajdos Ekipos

Piotr Kryszak Aleksandra Guzek

10 15 PK
34h 52'
Les Femmes Courante Dans Les Forest

Karolina Kamińska
Monika Stefańczyk

11 15 PK
35h 14'
Śląski Team

Marcin Franke
Piotr Gocyła

-

DNF Berlin Moskwa Racing Team Maciek Moskwa Inga Wyroślak
- DNF Team Merrell Denmark

Lars Bukkehave Sanne Hansen

- DNF Vajra Team

Sebastian Kołodziej Marcin Kucharski

- DNF Zgórmysyny AT

Władysław Wachulec Marcin Zdziebło

- DNF Islandexplorer.dk

Andreas Boegsted-Moeller
Poul Bjerregaard

- DNF Team 360 Stopni

Marcin Krasuski
Paweł Lech

- DNF Team Hyperactive

Filip Ćernoch
Pavel Copjan